Понеділок, 20.05.2019, 23:19Вітаю Вас Гість | RSS
Українківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Меню сайту
Веб лінки
Погода
Головна » 2011 » Червень » 11 » Особливості проведення ЗНО з біології у 2011 році
17:36
Особливості проведення ЗНО з біології у 2011 році
У разі якщо для вступу до обраного вами вищого навчального закладу необхідно складати ЗНО з біології, зверніть увагу на особливості проведення тестування з цього предмета у 2011 році

Тест з біології у 2011 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань на встановлення правильної послідовності та завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту, що мають виконати учасники тестування – 60. На виконання тесту з біології буде відведено 120 хвилин.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді - до кожного із завдань буде запропоновано 4 варіанти відповіді, серед яких лише один є правильним. Завдання вважається виконаним, якщо учасник вибрав та позначив правильну відповідь у бланку А. Тест містить 50 завдань з вибором однієї правильної відповіді (від 1 до 50), які в залежності від наданої відповіді будуть оцінені у 0 або 1 тестовий бал.

Завдання на встановлення відповідності - до кожного завдання у двох колонках подано інформацію, яку позначено цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч).

Виконуючи цю форму завдання, вам необхідно встановити відповідність інформації, позначеної цифрами і буквами (утворити логічні пари). Тест містить 6 завдань на встановлення відповідності (від 51 до 56) і оцінюється у 0, 1, 2, 3, або 4 тестових бали, в залежності від кількості правильно вказаних відповідностей (логічних пар) – 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність.

Завдання на встановлення правильної послідовності - у завданнях пропонується розташувати події або етапи, позначені літерами, у правильній послідовності, де перша подія (етап) має відповідати цифрі 1, друга – 2, третя – 3, четверта – 4. У тесті буде 2 таких завдання (від 57 до 58), що будуть оцінені у 0, 1, або 2 тестових бали. 2 бали буде зараховано, у разі правильної послідовності усіх подій; 1 бал – якщо вказано частково правильну послідовність подій: тільки першу та другу події; другу та третю, третю та четверту або першу та четверту.

Завдання відкритої форми з короткою відповіддю - у завданнях пропонується правильну відповідь записати цифрами до бланку відповідей. Це завдання містить три стовпчики інформації, у кожному з яких вона позначена цифрами. Необхідно обрати із кожного стовпчика одну цифру, що позначає правильну відповідь; записати ТРИ цифри послідовно по одній (зліва направо) у відведеному місці бланку А. Утворене тризначне число є відповіддю на завдання. Увага! Необхідно дотримуватися порядку написання цифр у числі! (Див. приклад завдання).

Тест містить два таких завдання (від 59 до 60). Оцінювання завдання проходить за наступною схемою: 1 бал за кожну правильно вказану цифру (відповідь), 0 балів, якщо не вказано жодної правильної цифри (відповіді). Максимальна кількість балів за виконане завдання – 3.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з біології, правильно виконавши всі завдання тесту, складає 84.

Радимо учасникам ознайомитися з формою заповнення бланку відповідей А, а також з завданнями пробного тесту з біології 2011 року (у бланку А вказані правильні відповіді до цього тесту).

Також звернить увагу на деякі приклади тестових завдань з вибором однієї правильної відповіді, з відповідями та коментарем.

Нагадаємо, тестування з біології відбудеться 14 червня. Звертаємо увагу абітурієнтів на дотримання правил допуску до пунктів тестування та бажаємо успіхів.

З метою перевірки підготовки абітурієнти також можуть скористатися тренувальними тестами ЗНО онлайн.

Група "Абітурієнт 2011" ВКонтакті http://vkontakte.ru/abitura_vstup

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 11.06.2011
« Попередня публікація | Наступна публікація »
Переглядів: 343 | Додав: Tanyha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Останні новини
Календар
«  Червень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Сайти інших шкіл
Календар свят
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Форма входу
ГОДИННИК
Рахівник


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0